BZT52C6V2S
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZT52C6V2S
JLCPCB Part #
C2902894
Package
SOD-323
Description
1 Independent 10Ω 150Ω 200mW 3uA@4V 5.8V~6.6V 6.2V SOD-323 Zener Diodes ROHS