BZT52B13
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
BZT52B13
JLCPCB Part #
C3647096
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@8V 12.74V~13.26V 13V 170Ω 30Ω 350mW SOD-123 Zener Diodes ROHS