AP2125N-1.8TRG1(MS)
Extended
Manufacturer
MSKSEMI
MFR.Part #
AP2125N-1.8TRG1(MS)
JLCPCB Part #
C22365433
Package
SOT-23
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.8V 280mV@(300mA) 2uA 300mA 5.5V Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS