MOT4511AF
MFR.Part #
MOT4511AF
JLCPCB Part #
C5143174
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 1.515nF 11A 25pF 2V 43nC@10V 450V 48W 490mΩ@10V TO-220F MOSFETs ROHS