MBR60200W
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MBR60200W
JLCPCB Part #
C53154950
Package
TO-247S
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 200V 30A 500A 50uA@200V 950mV@30A TO-247S Schottky Diodes ROHS