MBR60100W
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MBR60100W
JLCPCB Part #
C52953191
Package
TO-247S
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 30A 500A 50uA@100V 870mV@30A TO-247S Schottky Diodes ROHS