MBR20200E
Extended
Manufacturer
MOT
MFR.Part #
MBR20200E
JLCPCB Part #
C5143104
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 200A 200V 20A 20uA@200V 900mV@10A TO-263 Schottky Diodes ROHS