MBR30100CL
Extended
Manufacturer
MOSPEC Semicon
MFR.Part #
MBR30100CL
JLCPCB Part #
C138897
Package
TO-220AB-3
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA 150A 15A 890mV@15A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS