MM3Z8V2BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z8V2BW
JLCPCB Part #
C3019197
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 300mW 30Ω 500nA@5V 8.04V~8.36V 8.2V SOD-323W Zener Diodes ROHS