MM3Z7V5W
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM3Z7V5W
JLCPCB Part #
C2856978
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 300mW 30Ω 500nA 7.5V 7V~7.9V SOD-323W Zener Diodes ROHS