MM3Z7V5BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z7V5BW
JLCPCB Part #
C3027196
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 300mW 30Ω 500nA@4V 7.35V~7.65V 7.5V ±2% SOD-323W Zener Diodes ROHS