MM3Z6V2W
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM3Z6V2W
JLCPCB Part #
C2856976
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1uA@3V 300mW 5.8V~6.6V 50Ω 6.2V SOD-323W Zener Diodes ROHS