MM3Z5V6BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z5V6BW
JLCPCB Part #
C3027197
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1uA@2.5V 300mW 5.49V~5.71V 5.6V 80Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS