MM3Z5V1W
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM3Z5V1W
JLCPCB Part #
C2856974
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 2uA@1.5V 300mW 4.8V~5.4V 5.1V SOD-323W Zener Diodes ROHS