MM3Z4V7W
Extended
- Manufacturer
- Shandong Jingdao Microelectronics
- MFR.Part #
- MM3Z4V7W
- JLCPCB Part #
- C3019200
- Package
- SOD-323W
- Description
- -55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 2uA@1V 300mW 4.4V~5V 4.7V SOD-323W Zener Diodes ROHS