MM3Z3V6W
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM3Z3V6W
JLCPCB Part #
C2856970
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10uA 130Ω 3.4V~3.8V 3.6V 300mW SOD-323W Zener Diodes ROHS