MM3Z3V3W
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z3V3W
JLCPCB Part #
C2962422
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 20uA 3.1V~3.5V 3.3V 300mW SOD-323W Zener Diodes ROHS