MM3Z3V3BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z3V3BW
JLCPCB Part #
C4749042
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 20uA@1V 3.23V~3.37V 3.3V 300mW ±2% SOD-323W Zener Diodes ROHS