MM3Z2V4W
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM3Z2V4W
JLCPCB Part #
C2856966
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 120uA@1V 2.28V~2.56V 2.4V 300mW SOD-323W Zener Diodes ROHS