MM3Z2V2W
Extended
Manufacturer
JSMSEMI
MFR.Part #
MM3Z2V2W
JLCPCB Part #
C2856965
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 120uA@0.7V 2.08V~2.33V 2.2V 300mW SOD-323W Zener Diodes ROHS