MM3Z12BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z12BW
JLCPCB Part #
C4749053
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 11.76V~12.24V 12V 300mW 35Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS