MM3Z11BW
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
MM3Z11BW
JLCPCB Part #
C5157073
Package
SOD-323W
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10.78V~11.22V 100nA@8V 11V 300mW 30Ω SOD-323W Zener Diodes ROHS