CDH105N-220M
Extended
Manufacturer
MINGSTAR
MFR.Part #
CDH105N-220M
JLCPCB Part #
C2875668
Package
SMD,10.5x10mm
Description
2.44A 22uH 3.25A 50mΩ ±20% SMD,10.5x10mm Power Inductors ROHS