MQG04HF3N3CT7
Extended
Manufacturer
MEGSINE
MFR.Part #
MQG04HF3N3CT7
JLCPCB Part #
C48392769
Package
0402
Description
15 250MHz 3.3nH 62mΩ 800mA Wire-wound chip inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS