MD57E33WB6
Extended
Manufacturer
Shanghai Mingda Microelectronics
MFR.Part #
MD57E33WB6
JLCPCB Part #
C920551
Package
DFN-4-EP(1x1)
Description
-40℃~+85℃ 1 120mV@(300mA) 20uA 20uVrms 3.3V 300mA 5.5V 94dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive DFN-4-EP(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS