MPCA-0618-1R0-M
MFR.Part #
MPCA-0618-1R0-M
JLCPCB Part #
C268370
Package
SMD,7x6.6mm
Description
13mΩ 14A 1uH 8.5A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS