MX2EDGV-7.62-05P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX2EDGV-7.62-05P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C48688246
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x5P 300V 5 5P 7.62mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole Plugin,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS