MX2EDGRK-5.08-07P-GN01-Cu-Y-A
MFR.Part #
MX2EDGRK-5.08-07P-GN01-Cu-Y-A
JLCPCB Part #
C5188386
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 12~28 1x7P 2.5 300V 5.08mm 7 7P Female Plug Green Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS