MX25RM-7.62-05P-BK01-Cu-S-A
MFR.Part #
MX25RM-7.62-05P-BK01-Cu-S-A
JLCPCB Part #
C48688134
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 14~22 15A 1x5P 2-Side 300V 5 5P 7.62mm Black M3 Right Angle Push-Pull,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS