MX15EDGRC-3.5-24P-GN01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGRC-3.5-24P-GN01-Cu-A
JLCPCB Part #
C5188317
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x24P 24 24P 3.5mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS