MX15EDGKNH-3.5-2*02P-BK01-Cu-A
MFR.Part #
MX15EDGKNH-3.5-2*02P-BK01-Cu-A
JLCPCB Part #
C49142468
Package
P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 150V 16~24 2 2 2x2P 3.5mm 4P 8A Black Plug Top Entry P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS