ME80N75T
Extended
Manufacturer
MATSUKI
MFR.Part #
ME80N75T
JLCPCB Part #
C709755
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 140W 144pF 27nC@4.5V 4V 6.2nF 75V 8mΩ@10V 93A TO-220 MOSFETs ROHS