ME60P06T
Extended
Manufacturer
MATSUKI
MFR.Part #
ME60P06T
JLCPCB Part #
C709771
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 13mΩ@10V 355pF 3V 4.48nF 50.1nC@4.5V 55.3A 60V 90.9W TO-220 MOSFETs ROHS