ME50N75T
Extended
Manufacturer
MATSUKI
MFR.Part #
ME50N75T
JLCPCB Part #
C704955
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 105W 11nC@4.5V 2.27nF 22mΩ@10V 42A 4V 59pF 75V TO-220 MOSFETs ROHS