MS6N100FE
Extended
Manufacturer
MASPOWER
MFR.Part #
MS6N100FE
JLCPCB Part #
C7424088
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 14.7nC@10V 15pF 1kV 2.6Ω@10V 4V 60W 651pF 6A 77pF TO-263 MOSFETs ROHS