MS38N65FCC
Extended
Manufacturer
MASPOWER
MFR.Part #
MS38N65FCC
JLCPCB Part #
C5353707
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5pF 109mΩ@10V 3.2nF 322W 38A 4V 55nC@10V 650V TO-247 MOSFETs ROHS