ESTF25D20SB
MFR.Part #
ESTF25D20SB
JLCPCB Part #
C5353724
Package
TO-3PB
Description
200V 22ns 25A 50uA@200V 900mV@10A Independent TO-3PB Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS