MCM-7060M-302-RU
Extended
Manufacturer
MAGLAYERS USA,Inc
MFR.Part #
MCM-7060M-302-RU
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 2 3kΩ@100MHz 75mΩ 900mA - Common Mode Filters ROHS