MMD-10DZ-4R7M-X2
MFR.Part #
MMD-10DZ-4R7M-X2
JLCPCB Part #
C337556
Package
SMD,11.5x10mm
Description
15mΩ 4.7uH 9.5A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS