MAAM-011162-TR1000
Extended
Manufacturer
MACOM
MFR.Part #
MAAM-011162-TR1000
JLCPCB Part #
C3193245
Package
SOT-89
Description
110mA 18dB 2.1dB 5MHz~1.2GHz 5V Linearization design SOT-89 RF Amplifiers ROHS