MF2W8R2FT
Extended
Manufacturer
Lumimax Optoelectronic
MFR.Part #
MF2W8R2FT
JLCPCB Part #
C19843654
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS