VHF25-12IO7
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
VHF25-12IO7
Description
-40℃~+125℃ 1.2kV 1.5V 2 Unidirectional Thyristors and 2 Diodes 25mA 50mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS