IXTP76P10T
MFR.Part #
IXTP76P10T
JLCPCB Part #
C3290351
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 100V 13.7nF 197nC@10V 25mΩ@10V 298W 4V 76A TO-220-3 MOSFETs ROHS