IXTP180N10T
MFR.Part #
IXTP180N10T
JLCPCB Part #
C3290332
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 151nC@10V 162pF 180A 4.5V 480W 6.4mΩ@10V 6.9nF 923pF N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS