IXTH94N20X4
MFR.Part #
IXTH94N20X4
JLCPCB Part #
C3278297
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10.6mΩ@10V 200V 360W 4.5V 4pF 4pF 750pF 77nC@10V 94A N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS