IXGH24N170A
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXGH24N170A
JLCPCB Part #
C17443345
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.7kV 140nC 24A 250W 6V@15V,16A NPT (Non-Punch Through) TO-247AD IGBT Transistors / Modules ROHS