IXFX120N30P3
MFR.Part #
IXFX120N30P3
JLCPCB Part #
C3281071
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.13kW 120A 150nC@10V 20pF 27mΩ 300V 5V 8.63nF N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS