IXFH180N20X3
MFR.Part #
IXFH180N20X3
JLCPCB Part #
C3281030
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7nF 10.3nF 154nC@10V 180A 200V 4.5V 7.5mΩ@10V 735W N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS