IXFH120N20P
MFR.Part #
IXFH120N20P
JLCPCB Part #
C7430190
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 152nC@10V 2.5V 200V 265pF@10V 6nF@10V 714W TO-247 MOSFETs ROHS