IXFA20N85XHV
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXFA20N85XHV
JLCPCB Part #
C3281696
Package
TO-263HV
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.66nF 20A 24pF 330mΩ@10V 5.5V 540W 63nC@10V 850V N-Channel TO-263HV MOSFETs ROHS